مهر, ۱۳۹۲ | بلاگ فور پیکس

بلاگ فور پیکس ، عکس ، عکسهای جدید ، سایت عکس ، تصاویر زیبا

دلم تنگ است

این روزها حس دل تنگی عجیبی دارم. نمی دانم چرا؟ شکرستان مالستان ما هم که در ایران فیلتر بود پس از حذف کردن تمام عکس ها و مطالب جالب آن فیلترش را برداشتند. باور نمی کردم اما امروز وقتی به اینجا سرزدم دیدم پس از مدت تقریبا دوماه درخواست رفع فیلتر و حذف موارد مورد نظر شون فیلتر را برداشتند. اگه عکس ها و مطالب را دیده بودید باور نمی کردید به خاطر آنها شکرستان در بند شود! عکس هایی بود که دراکثر سایتها و وبلاگهای ایرانی وجود دارد و ماهم صرفا برای سرگرمی و جذب بازدید کننده آنها را گذاشته بودیم. البته جذب بازدید هم بی هدف نبود در واقع ما فکر می کردیم با این کار مان ثواب می کنیم و جماعت جوان را از دیدن عکس های خیلی مبتذل با این عکس های معتدل بازمی داریم اما چه کنیم که آمدیم ثواب کنیم کباب شدیم.

بگذریم!

دلم تنگه خودم بلد نیستم یک شعر یا متن احساسی بگم ولی گوگل جان همدلی کرد شعر ذیل را برایم پیشنهاد داد. کپی می کنم اگر دوست داشتید زبان حال دلم را بخوانید:


پناهم ده دلم تنگ است!!

-------------

http://s1.picofile.com/file/8101670476/%D8%AF%D9%84%D9%85_%D8%AA%D9%86%DA%AF_%D8%A7%D8%B3%D8%AA.jpg

پناهم ده در آغوشت دلم تنگ است


نوازش کن مرا با دستهای خیس از عشقت


سرم را سخت در بر گیر


که میخواهم ببارم من به دشت شانه هایت


 مرا بنگر چنان کز عشق آتش گیرد این غمهای پنهانم


مرا بنشان چنان کز ماه رویت


چراغانی شود شبهای تاریک بیابانم

قاچاق بزرگ پول از افغانستان

وُی وُی وُي اینه پول، اینه روپی! از برای خد ازکجا شده ده کجا مصرف موشه ا!

قاچاق بیش از چهـــــــــــــــار ملیــــــــــــــــــــــــــــارد دالـــــــــــــــــــــر از افغانستان!

وُی وُی وُی وُی قلب مه ... وُی .. آه، آة ... اَکو ضُعف مونوم، وُی...!!!!!!!!

وای خدایا!

 

شکرستان مالستان امروز یک نقل دیگه دیره بلده شوم؛ شکرستان مالستان یک خبر شنیده که بَوار کیدون شی بلده شی خیلی شخه! مگه از بَوار کیدویه؟

اینی توره ره گوشکین بیرارا! موگن: بیشتر از چار ملیارد دالر از افغانستان به بیرون قاچاق شده! خوب ده یادمه هسته که تابستان ۱۳۷۵ ده تهران فارس تهران قد چند نفر غریب کار مثل خودخو کار موکدوم یک دنه از رفقای مه نام شی نوروز بود مو ده او نورزو سیا موگفتی از بس که ده گرمی قختاو تایستُه ده گرمی یای تهران کار ای شخ کیده بود بیخی سیای زنگی اَللی شده بود. او کیمتو ده اطاق باد از نماز خو بلنــــــــــــــد دُوا موکد موگفت: "خــــــــــــدایا! موشه که:‌پنج صد هزار دالر ده نورزو سیای خو بیدی!!" مو موگفتی او بچه نورزو از خدا چیزای نشدنی ره نَـــــطَلبو، امی پنج صد هزار دالر  ام از پُره شُدُه استه که تو می طلبی. نورز سیا بیچاره موگفت: اوبچه! خدایه، شاید یک دفه موجزه کده اَمی قدر روپی ره ده ما داد!

مو موگفتی راستی نوروز! اگه هزار دالر شی کم باشه ۴۹۹۰۰۰دالر باشه می گیری یانه؟ موگفت: "‌نه" درد ازمه فقط پنجصد هزار دالره!

خو ازی قصه تیر شونی،‌ اینالی بیَه سَیل کو که بعض مقامات  افغانستان موگه صدها شاید هم هزارها ملیون دالر دارن!!!

که ده پیش خودشی یا فامیلا و شریکای شی استه. یک خبر امروز خواندوم که امی توره ره ثابت مونه ده خبرا امده که :‌" بیش از چهار ملیارد دالر از افغانستان سون بیرون کشور قاچاقا شده است. ای دلارا از کی بوده؟ توسط کی ده بیرون کشیده شده؟ اگه از مقامات نباشه یا مقامات دست ندشته شه امکان شی استه که ای قدر دلار برای مافیاها و سرمایه دارها و... جمع شونه و ده بیرون تیرشوه؟!

اینالی خودگون شوم بخوانین خبرشی،‌اَلبت اگه مشکل قلبی دیرین بهتره ای خبر ره نخوانین.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، در حدود 4.6 میلیارد دالر در یک سال گذشته از افغانستان به خارج از کشور قاچاق شده است.

نور الله دلاوری، رئیس بانک مرکزی دیروز شنبه با بیان این مطلب گفت که بر اساس بررسیهای انجام شده از سوی بانک مرکزی این رقم از 2.6 میلیارد دالر نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

اما بر اساس برنامه جدید این بانک و در همسویی با نیروهای امنیتی، تلاشها برای جلوگیری از قاچاق بیشتر پول به خارج از کشور آغاز شده است.

رئیس بانک مرکزی گفت بر اساس برنامه های جدید این بانک پس از این هر فردی که بخواهد پول نقد بیشتر از یک میلیون افغانی از کشور به خارج انتقال دهد باید از طریق بانکها ارسال نماید.

طبیعت آرام بخش و دلپذیر+عکسادامه عکس ها را حتما از دست ندهید خیلی زیباست

عکس های شگفت انگیزترین و زیباترین منظره های روی زمین


Pictures of beautiful landscapes

ثبت نام سازملل برای پناهندگی به استرالیا!

اطلاعیه مهم سازمان ملل در باره ای ثبت نام برای پناهندگی به استرالیا!

اگر از مهاجرین افغانی در ایران هستید و هنوز در نمایندگی سازمان ملل برای پناهندگی به استرالیا ثبت نام نکرده اید می توانید اطلاعات مربوط به کیفیت ثبت نام سازمان ملل و راست و دروغ بودن ا ین قضیه را در وبلاگ آقای بیدار بخوانید. اما پیش از آنکه خبر دقیق در باره ثبت نام سازمان ملل برای استرالیا را در وبلاگ لاله مه بخوانید اول وضو گرفته با بسم الله وارد شوید که خدای نکرده فرصت ثبت نام سازمان ملل تمام نشده باشد! اگر تمام هم شده بود گله از خود تنبل خان تان است که دیر از خواب بیدار شدید! دیگران رفت و به استرالیا رسید و شما تازه به دنبال فرم ثبت نام سازمان ملل می گردید!

خوب زیادتر از این شما را کباب نکنم برای دیدن اطلاعات دقیق مربوط به ثبت نام سازمان ملل برای استرالیا و دیگر کشورها به این صفحه مراجعه نمایید.

روشهای بالابردن آمار بازدید با شیوه افغانی!

افزایش ترافیک بازدید وبلاگ و سایت خودرا با روش افغانی تجربه کنید!

در نظردارم روشهای استثنایی و مؤثر افزایش ترافیک بازدید سایت و وبلاگ را برای تان بنویسم. پیشاپیش از بابت اینکه ادبیات نوشتاری ام مثل خودم اجغ و جغ و ادبیات کارگری است و از کاراکترهای صفحه کلید برای چیدن جذاب حروف و ساختن کلمات و جملات جذاب نتوانم استفاده کنم پوزش می خواهم زیاد⚘⚘ ولی از بابت معرفی روشهای کاربردی افزایش ترافیک بازدید کنندگان تا جایی که عقل خودم کار می کند مطالب واقعا مؤثر و مفیدی را تهیه کرده ام اما با سبک و روش مخصوص خودم عرضه می دارم. اگر تا آخر این یاد داشت را با دقت بخوانید نکته های ناب افزایش ترافیک بازدید را مفت و رایگان به دست خواهید آوردツ

اینکه می گویم این روشها صددر صد مؤثر و افزاینده ترافیک بازدید بدون برو برگشت است، اولین دلیلش همین حضور افتخار بخش شما در این کلبه ای ساده ای یک کارگر وبلاگ نویس افغانی است که حتما از چهار راه گوگل تشریف آورده اید! پس شک نکنید که نکات ذیل در بالابردن آمار بازدید وبلاگ و سایت شما به گونه ای شگفت انگیز اثر خواهد داشت✌.  خوب! برویم سراغ اصل مطلب:

یاد داشت را با یک سوال شروع می کنم:☽می دانید پربازدید ترین وبلاگ افغانی روزانه چند هزار بازدید دارد؟☾