مهر, ۱۳۹۲ | بلاگ فور پیکس

بلاگ فور پیکس ، عکس ، عکسهای جدید ، سایت عکس ، تصاویر زیبا

یک عکس دیدنی از مالستان

شکرستان مالستان بتازگی به عکسی از مالستان دست یافته است که واقعا زیبا ودیدنی است. به محض اینکه عکس را دیدم با خود گفتم بهترین هدیه برای بازدید کنندگان شکرستان مالستان است. اکنون آنرا دو دسته تقدیم شما دوستان و همدلان عزیز و مهمانان ارجمند شکرستان مالستان می نمایم:

برای دیدن عکس به ادامه مطلب برویدعجیب ترین دیدنی های طبیعی جهان+عکس

عکس طبیعت عجیب

درمالستان باز سازی نشده است

واقعا گزارشی را که از مالستان که محرومترین ولسوالی ولایت غزنی است در وبلاگ یکی از دوستان خواندم بسیار متأثر شدم. فریاد مالستان، مالستان،‌مالستانم را بلند کرد. شماهم اگر بخوانید ومحرومیت مطلق مالستان را بدانید یقینا همین حالت برای تان دست خواهد داد. در این بخش  از وبلاگ یاد داشتی کوتاه در باره ی اوضاع اسفبار مالستان گذاشته شده است می توانید بخوانید واز مالستان بیشتر بدانید مالستانی که درعین داشتن هزاران دانشجوی با استعداد ومردم صلح طلب همچنان گمنام و فراموش شده است.

 مالستان عزیزبا رنجهای بی پایان خود شبها که فرزندانش به خواب ناز می روند دور از چشم فرزندان خود و آرام از هیاهوی طمع ورزان و شیادان که چشم طمع به جیبهای خالی فرزندانش دارند، تا سحر می نالد و می گیرید اما باطلوع خورشید و رفت و آمد دوست و بیگانه، مالستان  برای حفظ غرور خود و فرزندانش اشکهایش را پاک و پنهان نموده سربلند و صبور می ایستد گوئی گلستان است مالستان.

ادامه مطلب حتما بخوانید